meeting-09102020

 

FINALE REGIO CHALLENGE GRASBAAN

starttijd: 13.15 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Joan CollinsA. Bakker2.9951.17,5
2Jor di GrouA. de Wrede2.5851.17,9
3I Am Velten ScottMw. H.M. Janssen4.3001.15,7
4Handsome GuyM. Hauber4.8301.15,3
5Fip JuniorJ.T.S. Dekker5.9951.13,9
6Annabella L C HD. Brouwer8.7431.14,3
7Invincible VoloL. de Vries4.6451.14,2
8Hot Shot RobN. Jongejans7.3301.14,6
9Jack BaldwinT.H. Kooyman4.0131.16,8
10Gypsy PromiseB.G.M. Vader1.7851.17,1
11JulietteMw. C.D. Aalbers2.9501.16,1
12Goldrush HR.L. Pools11.9801.15,6
13ImmortalityD.P. Tesselaar7.6051.15,0
14Iyan StardustB.J. Crebas12.0931.15,2
15Isabel CharismaE. Korrel1.0251.17,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

In deze ‘grasfinale’ behoren Annabella L C H en Iyan Stardust, die in de Gouden Swipe om de winst vochten, tot de outsiders. Goldrush H is een van de grootverdieners, hij trof het zelden zo mooi aan. Voor Jack Baldwin pleit de supervorm, ook al sprong hij in Joure in de koers met start op de vlag. Hij moet beginnen achter Joan Collins, die weinig verdiend heeft en hier zwaar staat. I Am Velten Scott liep voordat ze naar het gras ging altijd in de 1.16 op de grote banen, dat is goed genoeg om mee te doen voor de winst. Juliette kan na een passend parcours op speed altijd verrassen. Handsome Guy kan op de grote banen goed uit de voeten, hij kwam in Alkmaar na een koers op maat sterk binnen.

1:   12 - Goldrush H
2:   9 - Jack Baldwin
3:   3 - I Am Velten Scott

Outsider(s):   14 - Iyan Stardust, 11 - Juliette, 4 - Handsome Guy

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 12 / 2 / 14

 

4

Handsome Guy

Marciano Hauber

1.15,6

vader: Expo Bi
moeder: Lorenzana
trainer: J.T. de Jong
eigenaar: Mw. H.R.J. van der Leeden
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.15,6
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 19,60

 

12
Goldrush H
R.L. Pools
1.16,0
€. 1.100,--
3,90
2
Jor di Grou
M.J.H. Wildhagen
1.16,3
€. 650,--
14,00
14
Iyan Stardust
B.J. Crebas
1.16,4
€. 300,--
7,00