meeting-08112019

 

GIGANTEN FINALE MERWESTAAL TALENT CHALLENGE

starttijd: 18.52 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 6.600,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1L'amourD.P. Tesselaar2.5301.15,9
2Velten JetsetM. Forss2.1701.16,5
3Je suis ton AmiJ.V.M.G. Verbeeck1.5001.17,0
4IndigoH. Ebbinge5.4501.13,8
5Aragorn AsE. Bot4.2001.15,5
6Zack WindM.F. Rothengatter4.6151.15,0
7Zurich AsA. Bakker4.6001.16,0
8Johanna BaldwinN. Jongejans9801.17,0
9Ima CheerleaderF.W. van der Blonk3.6851.15,7
10Ipson BokoD. Schneider2.9251.16,7

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Indigo is na zijn rentree nog ongeslagen. Onlangs was hij geschrapt. “Hij bewoog toen niet lekker, maar dat probleem is weg. Vorige week dinsdag is hij mee geweest naar de baan en hij heeft daar volgens Rick heel goed gewerkt”, meldde trainer Jeroen Engwerda. Aragorn As, die in Hamburg van kop af en zonder partij won, en Zack Wind zien we op de plaatsen erachter eindigen.

1:   4 - Indigo
2:   5 - Aragorn As
3:   6 - Zack Wind

Outsider(s):   7 - Zurich As, 1 - L'Amour, 10 - Ipson Boko

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 7 / 6 / 10

 

4

Indigo

Rick Ebbinge

1.14,4

vader: Quick Wood
moeder: Andaluz
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: P.P. Davidson
fokker: P.P. Davidson
kilometertijd: 1.14,4
prijzengeld: €. 3.000,--
cote winnend: €. 1,50

 

7
Zurich As
A. Bakker
1.15,0
€. 1.250,--
11,40
6
Zack Wind
M.F. Rothengatter
1.15,1
€. 750,--
17,20
10
Ipson Boko
D. Schneider
1.15,3
€. 400,--
17,40