meeting-04102019

 

PRIX LEOSCHALKOORT.NL

starttijd: 13.15 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 6.600,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Boko Champions Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Call Him GeorgeN. Jongejans9.9531.14,8
2High SpeedJ. van Rijn13.1401.14,5
3Gipsy StarlakeR.T. de Vlieger13.9201.13,6
4RegimentM.F. Rothengatter14.6111.12,5
5Ferran ConvitalR. Bakker15.0401.12,9
6Hasta la VistaJ.T.S. Dekker15.2471.14,3
7Hollywood StarD.P. Tesselaar15.3901.14,7
8Freek SchermerA. Bakker15.4151.15,3
9Cassandra DE. Korrel17.2801.14,2
10Highspeed AresyMw. C.D. Aalbers20.9051.14,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Een koers met zeker zes kanshebbers voor de winst. Highspeed Aresy zal met dit startnummer het hele veld voorbij moeten, maar in de huidige vorm kan ze dat. High Speed heeft een ideaal nummer en profiteert daar bijna altijd van. Regiment moest tweemaal in het tweede gelid beginnen en treft het nu eindelijk een keer optimaal. Gipsy Starlake zocht bij zijn rentree in Berlijn Duitse en Oostenrijkse subtoppers op, dit is een stuk minder zwaar. Hollywood Star deed trouwens hetzelfde, ook zij treft het nu een stuk makkelijker al zit het startnummer niet mee. Hasta la Vista onderschatten is niet verstandig en zelfs Ferran Convital durven we met deze rijder niet weg te laten.

1:   10 - Highspeed Aresy
2:   4 - Regiment
3:   2 - High Speed

Outsider(s):   Gipsy Starlake (3), Hasta la Vista (6) & Hollywood Star (7)

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   3 / 4 / 2 / 10

 

3

Gipsy Starlake

Rob de Vlieger

1.15,5

vader: From Above
moeder: Zarina Cunera
trainer: R.T. de Vlieger
eigenaar: Starlake Stable
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.15,5
prijzengeld: €. 3.000,--
cote winnend: €. 5,50

 

4
Regiment
M.F. Rothengatter
1.15,5
€. 1.250,--
3,10
2
High Speed
J. van Rijn
1.15,6
€. 750,--
7,30
10
Highspeed Aresy
Mw. C.D. Aalbers
1.16,1
€. 400,--
6,30