meeting-01112019

 

PRIX FEENSTRA DAKBEDEKKING

starttijd: 19.55 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Eye Catcher CJ.T.S. Dekker0
2Golden CrossR. Bakker0
3Jello WH.W. Langeweg jr.0
4Lars MagdalonJ.V.M.G. Verbeeck0
5Jade WF.A. Westerveld0
6Helena OldesonE. Kruis451.23,8
7JelunaP.L.E. Wortel1301.17,2
8IamtheonewhoknocksMw. C.D. Aalbers3001.18,9
9Gypsy PromiseA. Bakker3501.17,9
10Africa BiM.F. Rothengatter5201.16,1
11JackintheboxT.H. Kooyman5501.25,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Jello W kwalificeerde zich alleen tijdens de slotmeeting op Duindigt. De 1.17,8 daar is onder normale omstandigheden een tijd in de 1.16 op deze baan. Dat liep Africa Bi ook al, maar dat is even geleden. Ze heeft enkele maanden rust gehad. Lars Magdalon klopte in de kwalificatie de steeds leidende Go Go Jolien, dat zag er goed uit.

Iamtheonewhoknocks debuteerde heel goed en was niet ver weg van de winnaar. Eye Catcher C was in Groningen bij zijn debuut van start af foutief. De halfbroer van o.a. SJs Junior C zag er echter voor de koers geweldig uit. Jeluna liep diezelfde dag ook, zij ging in de slotronde in de voorlaatste bocht aan kop zomaar van de benen. Ze leek toen nog lang niet moe.

1:   3 - Jello W
2:   10 - Africa Bi
3:   4 - Lars Magdalon

Outsider(s):   8 - Iamtheonewhoknocks, 1 - Eye Catcher C, 7 - Jeluna

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   3 / 10 / 4 / 8

 

3

Jello W

Hugo Langeweg jr.

1.17,5

vader: Timoko
moeder: Blush LM
trainer: H.W. Langeweg jr.
eigenaar: A.T. de Wit
fokker: A.T. de Wit
kilometertijd: 1.17,5
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 1,80

 

10
Africa Bi
M.F. Rothengatter
1.17,6
€. 400,--
4,10
4
Lars Magdalon
J.V.M.G. Verbeeck
1.18,3
€. 200,--
11,50
8
Iamtheonewhoknocks
Mw. C.D. Aalbers
1.18,4
€. 150,--
20,50